Prekių garantija ir grąžinimo sąlygos

 • Prekių garantija

  Visoms prekėms taikomi gamintojų nustatyti garantiniai terminai. Prekei sugedus garantiniu laikotarpiu, garantinis remontas atliekamas nemokamai. Visos garantinės sąlygos (garantinis terminas, telefonai ir kt.) yra nurodytos pirkimo dokumentuose.
  Pateikdami prekę garantiniam remontui būtinai pateikite pirkimo dokumentą (kasos čekis, lizingo dokumentai ir kt.).  

  Prekių grąžinimo taisyklės.

  Įsigijus baldus pastebėjote broką? Nufotografuokite nekokybišką, pažeistą baldo elementą ar detalę ir atsiųskite elektroniniu paštu info@m-baldai.lt, kartu su sutarties numeriu ir trumpu broko aprašymu arba skambinkite numeriu - 860803947(darbo dienomis nuo 08:00 iki 17:00). Tikimės, kad taip greičiau galėsime išspręsti Jums kilusius nepatogumus. Ir apie priimtą sprendimą Jus informuosime nedelsiant.

        Pirkėjas turi teisę, nenurodydamas priežasties, atsisakyti nuotoliniu būdu sudarytos sutarties per 365 dienas nuo prekių gavimo dienos! Pirkėjas gali grąžinti kokybišką prekę pardavėjui ir atsisakyti sutarties, jeigu prekė nebuvo naudojama, yra nesugadinta, išsaugotos jos vartojamosios savybės, yra nepraradęs prekinės išvaizdos. Prekė turi būti neišpakuota ir originalioje gamintojo pakuotėje. Pirkėjas turi pateikti daikto pirkimą iš pardavėjo įrodančius dokumentus bei prekės garantiją patvirtinantį dokumentą, jeigu toks yra.

       Pardavėjas, gavęs vartotojo pareiškimą dėl sutarties atsisakymo, nedelsdamas, ne vėliau kaip per 14 dienų, privalo grąžinti vartotojui visas jo sumokėtas sumas. Išlaidas, susijusias su pristatymu, grąžinimu, padengia pirkėjas.

        Prekių, kurios buvo gamintos pagal individualų kliento užsakymą, t. y. pagal kliento pasirinktą audinį, spalvinį derinį ar matmenys, jeigu tai nėra standartinė prekės išvaizda, grąžinti nėra galimybės.

        Prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, faks. (8 5) 279 1466, interneto svetainėje www.vvtat.lt, jos teritoriniams padaliniams apskrityse - http://www.vvtat.lt/?470187665) ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/.